جدیدترین جاروبرقی رباتیک سامسونگ

ربات جاروبرقی سامسونگ

یکی از جدیدترین محصولات سامسونگ محصولی تحت عنوان Jet Bot Al بود که به زبان ساده می‌توان گفت یک ربات جاروبرقی با هوش مصنوعی است که قابلیت کنترل از راه دور، تمیزکاری منزل به صورت پیش فرض، قابلیت تخلیه اتوماتیک، اسکن 360 درجه محیط و… است. از جمله قابل‌توجه‌ترین نکاتی که ربات جاروبرقی سامسونگ را نسبت به سایر رقبا متمایز می‌کند، این است که شما با استفاده از دوربین تعبیه شده روی آن نسبت به پیمایش محیط تمیزکاری شده بپردازید و یا با استفاده از گوشی خود از ورود یا تمیزکاری یک محیط خاص در منزل خود محدودیت ایجاد کنید.

⬅️ اما یکی از نکات تأمل برانگیز قیمت این محصول 1815 دلاری بوده که ممکن است برای برخی از اقشار جامعه بسیار نجومی باشد؛ نظر شما چیه؟ آیا این ربات ارزش این همه هزینه را خواهد داشت؟

با تهیه این جاروبرقی رباتیک می‌توانید با کنترل از راه دور و حتی هنگامی که در محیط کار هستید و یا داخل تاکسی در حال رجوع به خانه هستید نسبت به روشن کردن آن بپردازید؛ از جمله تمایزهای این ربات با سایر محصولات مشابه در تعیین محل نظافت و یا محدود کردن این ناحیه است. به طور مثال اگر کودک شما در یکی از اتاق‌ها خوابیده می‌توانید با محدود کردن اتاق در گوشی خود، از ورود این جاروبرقی رباتیک سامسونگ به آن اتاق جلوگیری کنید.

یکی از نقاط ضعف جاروبرقی‌های رباتیک، تمیزکاری دشوار آنها بوده که خوشبختانه Jet Bot Al مجهز به ایستگاه نظافت بوده و در صورتی که محفظه آن پر بوده یا باتری داخل آن در حال اتمام باشد به صورت اتوماتیک به محل شارژ و تخلیه خود برگشته تا به راحتی این مشکل را برای شما برطرف کند. سنسور 360 درجه این ربات نوید بخش تمیزکاری ظریف و با دقت آن بوده و دیگر لازم نگران گیر کردن ربات جاروبرقی خود یا بلعیدن ملحفه یا پارچه‌های خود باشید.

(Visited 93 times, 1 visits today)

شما ممکن است علاقه مند باشید

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *