آموزش اتصال ایرپاد به تلویزیون ال جی

اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون‌

امروزه با گسترش گجت‌ها و وسایلی نظیر هدفون، ایرپاد و… می‌توان به آسودگی از گوشی همراه خود استفاده کنیم ولی نکته جالب توجه این است که شما می‌توانید از این گجت‌های کاربری هم جهت اتصال به تلویزیون‌های هوشمند بهره ببرید. در این ویدیو به آموزش اتصال ایرپاد به تلویزیون ال جی می‌پردازیم ولی شما می‌توانید از روش‌های بیان شده نیز جهت اتصال سایر وسایلی که از بلوتوث پشتیبانی می‌کنند استفاده کنید.

اتصال ایرپاد به تلویزیون ال جی‌

در این ویدیو از اولد ال جی C1 استفاده شده و به صورت اختصاصی به اتصال ایرپاد به تلویزیون ال جی می‌پردازیم؛ اگر چه در ویدیو به جزئیات اشاره کرده‌ایم اما به طور خلاصه می‌توان گفت برای اتصال ایرپاد ابتدا وارد منوی تلویزیون شده سپس قسمت خروجی صدا را روی بلوتوث تنظیم می‌کنیم‌ تا اجازه ‌ی دسترسی به بخش لیست دستگاه‌ها نمایش داده شود.

پس از انجام این کار بر روی دکمه اتصال ایرپاد می‌زنیم تا با گذشت چند ثانیه اسم دستگاه بر روی تلویزیون نمایش داده شود. با کلیک بر روی آن، شما شاهد پخش صدا روی ایرپاد خود خواهید بود. نکته‌ی جـالب توجه در این تلویزیون ال جی(اولد ال جی C1) این است که شما می‌توانید دو دستگاه ایرپاد را به آن متصل کنید.
بخش ابتدایی را هم می ‌توانید از طریق نوار ابزار Home انجام دهید.

اتصال ایرپاد به تلویزیون سونی

برای اتصال ایرپاد به تلویزیون سونی به همین منوال جلو خواهیم رفت با این تفاوت که فقط باید از طریق منو وارد بخش Device Preference شده و از طریق گزینه Add Accessory به اضافه کردن دستگاه مورد نظر خود اقدام خواهیم کرد.

(Visited 497 times, 1 visits today)

شما ممکن است علاقه مند باشید

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *