ریموت هوشمند سامسونگ 2021

ریموت کنترل تلویزیون هوشمند سامسونگ

یکی از فناوری‌هایی که در CES2021 توانست نظر بسیاری از کارشناسان را برانگیزد ریموت هوشمند سامسونگ بود که امسال شاهد تغییراتی اساسی شده بود؛ شاید یکی از مواردی که همیشه سامسونگ را نسبت به سایر برندها مثل ال جی یک قدم به عقب‌تر می‌راند کنترل جادویی ال جی بود که همیشه طرفداران خاصی داشت. همین موضوع سامسونگ را واداشت تا در سال 2021 و همزمان با رونمایی از سری نئوکیولد، ریموت هوشمند سامسونگ 2021 را نیز عرضه کند.

قابلیت‌های ریموت هوشمند سامسونگ 2021‎

این ریموت که به عنوان یکی از هوشمندانه‌ترین تکنولوژی‌های مربوط به حوزه تلویزیون در سال 2021 به حساب می‌آید در واقع دارای یک پنل خورشیدی در قسمت پشتی و یک باتری داخلی است یعنی دیگر برای استفاده از آن نیازی به عوض کردن باتری به صورت مداوم وجود نخواهد داشت. نکته جالب توجه اینجاست که باتری داخلی به وسیله نور خورشید یا حتی نور اتاق به صورت خودکار شارژ شده و در صورتی که در محیطی تاریک حضور داشتید یا احساس کردید این رویه با سرعت پایینی صورت می‌گیرد به آسانی به وسیله درگاه تایپ سی(USB-C) موجود در لبه پشتی ریموت می‌توانید نسبت به شارژ ریموت اقدام کنید.

نکته‌ای که باید در اینجا به آن اشاره کرد این است که در ساخت این ریموت از مواد بازیافتی نیز استفاده شده به همین دلیل جزو فناوری‌های طبیعت دوست نیز دسته بندی خواهد شد.(سامسونگ اذعان می‌کند 28 درصد مواد سازنده این ریموت از پلی اتیلن‌های بازیافتی تأمین شده است). توصیه می‌کنم ویدیوی جعبه گشایی تلویزیون سامسونگ QN90A را که یکی از مدل‌های دارای ریموت خورشیدی سامسونگ است را تماشا کنید.

ریموت هوشمند سامسونگ 2021 که گاهاً ریموت SolarCell سامسونگ و یا حتی ریموت خورشیدی سامسونگ نیز خوانده می‌شود جزو بهترین ریموت‌های سامسونگ تاکنون به حساب می‌آید. به نوعی طبیعت دوست بودن این ریموت را با سایر محصولات مشابه در بازار متمایز می‌کند؛ استفاده از باتری داخلی، پنل خورشیدی و مواد بازیافتی از جمله دلایل برتری این ریموت سامسونگ است. ارگونامی ریموت TM2180E نسبت به مدل‌های پیشن تا حدی تغییر کرده که دلیل آن نیز به جاسازی یک باتری در داخل ریموت برمی‌گردد؛ جایگزین شدن دکمه Multi view با دکمه Ambient Mode یکی دیگر از مواردی است که نسبت به ریموت‌های 2020 تغییر کرده است.

اتصال ریموت 2021 سامسونگ به تلویزیون

متصل کردن این سری از ریموت‌های سامسونگ بسیار ساده بوده فقط کافی است ریموت را به سمت تلویزیون گرفته و پس از فشردن دکمه power، یکی از دکمه‌های روی ریموت را بفشارید تا به آسانی هر چه تمام‌تر این کار صورت بگیرد. اگر در انجام این رویه مشکلی وجود داشت شما می‌توانید از روش دوم جهت اتصال ریموت به تلویزیون سامسونگ 2021 خود استفاده کنید. برای این کار شما دکمه‌های return و back را به مدت 3 ثانیه به صورت همزمان نگه دارید تا ریموت شما به تلویزیون متصل شود.

one remote یکی دیگر از قابلیت‌های گنجانده شده در ریموت هوشمند سامسونگ است که با استفاده از آن به آسانی می‌توانید به وسیله همین ریموت، سایر دستکاه‌های مربوطه مثل ساندبار یا ست تاپ باکس خود را کنترل کنید.

(Visited 1290 times, 1 visits today)

شما ممکن است علاقه مند باشید

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *