تست بازی تلویزیون ال جی UN8100

تلویزیون ال جی UN8100

یکی از تلویزیون های سری 8 ال جی در سال 2020 مدل un8100 می باشد؛ کیفیت تصویر 4K، سرعت رفرش 60 هرتز، پردازنده 4 هسته ای، 4 پورت HDMI و 2 پورت USB از جمله مهمترین مشخصات تلویزیون ال جی un8100 به شمار می آید. از لحاظ طراحی هم تلویزیون ال جی un8100 به دلیل پایه منحنی و ضخامت کم حاشیه می تواند با دکوراسیون داخلی بسیاری از خانه های ایرانی به خوبی هماهنگ شود.

تست گیمینگ UN8100

تست گیمینگ UN8100 به وسیله PS4 Pro و با بازی FIFA انجام شد؛ همانطور که از ویدیو پیداست سرعت پردازش اطلاعات بسیار عالی بوده و از آنجایی که تلویزیون دارای سرعت رفرش 60 هرتز می باشد لگ خاصی در طول بازی مشاهده نشد. تلویزیون دارای پنل IPS بوده در نتیجه نسبت به سایر مدل های دارای پنل VA، از زاویه دید بهتری برخوردار است. شاید عملکرد انعکاسی و بازتاب نور از جمله مهمترین نقطه ضعفی باشد که در طول بازی به چشم می خورد که این موضوع با تاریک کردن محیط تا حدی کاهش می یافت. در پایان می توان گفت un8100 می تواند حس خوبی به کاربر در طول بازی انتقال دهد و می تواند یکی از گزینه های انتخابی برای بازی با PS4 یا ایکس باکس باشد.

البته برای ایکس باکس سری ایکس و PS5 چون باید تلویزیون از پورت HDMI2.1 پشتیبانی کند باید از مدل های مخصوصی استفاده شود که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب”بهترین تلویزیون مخصوص PS5” مراجعه کنید.

(Visited 134 times, 1 visits today)

شما ممکن است علاقه مند باشید

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *